Challenge

FIRST LEGO Challenge lyga

FIRST® LEGO® Challenge lyga yra programa, skirta 10–16 metų jaunimui, leidžianti atrasti mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos (STEM) linksmybes, tuo pačiu sprendžiant realias problemas prasmingai ir žaismingai mokantis.

Programa įkvepia jaunus žmones kurti idėjas, spręsti problemas ir įveikti kliūtis, tuo pačiu leidžiant įgyti pasitikėjimo savimi naudojant technologijas ir išmokti inžinerinio projektavimo procesų. Dalyviai bendradarbiauja ir plėtoja būtinus komandinio darbo įgūdžius dinamiškame ir nuolat besikeičiančiame darbo pasaulyje.

FLL 10-16 metų grupė

RePLAY sezono komandos, dalyvaujančios FLL varžybose, kurs veiklas, kurias galima atlikti bet kur, tuo pačiu užtikrindamos, kad veiklos bus įdomios ir prieinamos visiems. Mokiniai turės rasti būdus kaip tuščias erdves paversti žaidimų aikštelėmis ir paversti jas žaismingesnėmis nei dabar egzistuojančios. 

Šių veiklų metu komandos sukonstruos ir užprogramuos robotą, kuris turės kuo tiksliau ir greičiau atlikti patikėtas užduotis.  

Nesijaudinkite dėl COVID-19 situacijos šalyje. Kad ir kaip susiklostytų situacija, varžybos vyks saugiai. Sekite naujienas!

Reikalingos priemonės

FLL Challenge užduočių lauke gali dirbti iki 10 komandų. Klasės paketas yra itin įtraukiantis, o mokymo programos išdėstytos aiškiai ir nuosekliai, todėl palengvina pamokas mokytojams. 

Dalyvaujant FLL Challenge, kartu su  Challenge užduočių lauku, būtina naudoti LEGO SPIKE arba EV3 rinkinį. 

Konstruktoriaus rinkinys LEGO EV3

LEGO® MINDSTORMS® Education EV3 yra praktiškas, tarpdalykinis robotikos sprendimas, kuris įtraukia gimnazistus į STEM, ugdydamas jų XXI amžiaus įgūdžius ir pasitikėjimą savimi.

LEGO® Education SPIKE™ Prime

LEGO® Education SPIKE ™ bazinis rinkinys yra naujausia STEAM mokymosi priemonė 6-8 klasių mokiniams.

2020/2021 FIRST LEGO League RePlay užduočių laukas

Tarptautinio FIRST standarto STEM užduočių rinkinys 9-14 metų moksleiviams.