FIRST LEGO LYGA Challenge

FIRST® LEGO® Challenge lyga yra programa, skirta 10–16 metų jaunimui, leidžianti atrasti mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos (STEM) linksmybes, tuo pačiu sprendžiant realias problemas prasmingai ir žaismingai mokantis.

Programa įkvepia jaunus žmones kurti idėjas, spręsti problemas ir įveikti kliūtis, tuo pačiu leidžiant įgyti pasitikėjimo savimi naudojant technologijas ir išmokti inžinerinio projektavimo procesų. Dalyviai bendradarbiauja ir plėtoja būtinus komandinio darbo įgūdžius dinamiškame ir nuolat besikeičiančiame darbo pasaulyje.

FLL 10-16 metų grupė

Tai laikas, kai reikia pasisemti energijos naujovėms. Nuo mašinų, kurios mus veža, iki maisto, kuris mus palaiko, iki belaidžių technologijų, kurios mus jungia, energija atlieka esminį vaidmenį, kad pasaulis veiktų. Per mūsų 2022–2023 m. robotikos sezoną FIRST® ENERGIZE℠, kurį pristato Qualcomm, mūsų komandos iš naujo įsivaizduos tvarios energijos ateitį ir skatins savo idėjas. Naujovės negali laukti.

Reikalingos priemonės

FLL Challenge užduočių lauke gali dirbti iki 10 komandų. Klasės paketas yra itin įtraukiantis, o mokymo programos išdėstytos aiškiai ir nuosekliai, todėl palengvina pamokas mokytojams.

Dalyvaujant FLL Challenge, kartu su Challenge užduočių lauku, būtina naudoti LEGO SPIKE Prime arba EV3 rinkinį. 

Konstruktoriaus rinkinys LEGO EV3

LEGO® MINDSTORMS® Education EV3 yra praktiškas, tarpdalykinis robotikos sprendimas, kuris įtraukia gimnazistus į STEM, ugdydamas jų XXI amžiaus įgūdžius ir pasitikėjimą savimi.

LEGO® Education SPIKE™ Prime

LEGO® Education SPIKE ™ bazinis rinkinys yra naujausia STEAM mokymosi priemonė 6-10 klasių mokiniams.

2022/2023 m. FIRST LEGO Lygos Superpowered užduočių laukas

Tarptautinio FIRST standarto STEAM užduočių rinkinys 9-16 metų moksleiviams.

Challenge sezono medžiaga