Paskelbta Pakomentuoti

Dėl covid-19 padėties

Dėl COVID - 19 padėties Lietuvoje ir FLL varžybų

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite Robotiados naujienas

Robotiada

Mes, kaip ir visi, darome viską, kad pandemijos metu veiklos nesustotų ir būtų užtikrintas aukščiausias saugumas dalyviams.

Per pastaruosius kelis mėnesiu įvertinome galimus varžybų scenarijus ir įgyvendinome keletą pakeitimų, kad kiekvienas dalyvis įgytų vertingos ir įdomios patirties, nepriklausomai nuo mokymosi aplinkos šiame sezone.

Pristatome lietuviškai išverstus renginių organizavimo gidus kiekvienai FIRST® LEGO® lygai. Šie gidai padės komandoms ruoštis varžyboms ir bus pagalbininkas rengiant vietines varžybas. Gidus galima rasti puslapyje Atsisiuntimai. Pratęsėme 2020 – 2021 metų sezoną, kad suteiktumėme papildomo laiko prisitaikyti prie pasikeitusių lygos organizavimo sąlygų.

Suprantame, kokie iššūkiai kyla komandoms besimokančioms nuotoliniu ir hibridiniu būdu, turint ribotas galimybes susitikti bendrose erdvėse, dalintis įrankiais ir kurti robotus, taip pat visą situacijos neapibrėžtumą keliaujant ir dalyvaujant renginiuose.

Mes džiaugiamės galėdami pristatyti, kad FLL varžybos vyks internetinėje erdvėje ir tikimės, kad dėl šios situacijos komandos nenusivils, o į visą patirtį pasižiūrės kūrybiškai ir išradingai. Mums svarbiausias dalyvių saugumas, pažadame, kad ši unikali patirtis bus įvairiapusiškai naudinga.

Sekite mus Facebook socialiniame tinkle arba prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite naujienas pirmieji!

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *