FIRST LEGO lyga​ Discover

FIRST® LEGO® Lygos šeima pasipildė nauju nariu. Discover siūlo žaismingą STEM pagrįstą ugdymą, skirtą 4–6 metų vaikams.

Programa įkvepia juos abejoti, stebėtis ir atrasti. Skatinkite jų natūralų smalsumą, plečiant žinias ir ugdant naujus mokymosi įpročius. Skatindami tyrinėti, padedame jiems sukurti tiltą tarp realaus pasaulio, STEAM įgūdžių, kalbos ir mokymosi.

FLL Mažiesiems

Kiekvienais metais FIRST LEGO Discover lyga siūlo naują ir idomų iššūkį, o 3-4 vaikų komandos gali naudotis ne tik išskirtiniu DUPLO rinkiniu, bet ir visa susijusia mokymo medžiaga lietuvių kalba.

Tai laikas, kai reikia pasisemti energijos naujovėms. Nuo mašinų, kurios mus veža, iki maisto, kuris mus palaiko, iki belaidžių technologijų, kurios mus jungia, energija atlieka esminį vaidmenį, kad pasaulis veiktų. Per mūsų 2022–2023 m. robotikos sezoną FIRST® ENERGIZE℠, kurį pristato Qualcomm, mūsų komandos iš naujo įsivaizduos tvarios energijos ateitį ir skatins savo idėjas. Naujovės negali laukti.

Jums nereikia jaudintis dėl COVID-19. DISCOVER galima naudoti tiek namie, tiek darželyje ir užduotys pilnai gali būti atliekamos nuotoliniu būdu. DISCOVER rinkinyje esantis priedas „Atrask daugiau“ (galima įsigyti papildomai), sukurtas specialiai tėvų ir vaikų namų užsiėmimams, kurie padeda vaikams ankstyvame amžiuje išmokti mokslo pagrindų.

Reikalingos priemonės

LEGO Education ir FIRST sukurta edukacinė programa remiasi natūraliu mažų vaikų smalsumu ir noru kurti. Kuriant vaikai gali ne tik išmokti svarbiausių gamtos mokslų ir matematikos pagrindų, bet ir tapti labiau pasitikintys savimi bei lavinti darbo komandoje įgūdžius. DUPLO užsiėmimų metu vaikai sužinos, kas yra pagreitis, ką reiškia atsitiktinių skaičių generavimas, taip pat žaismingai spręs realaus gyvenimo problemas, pavyzdžiui, kaip sukurti idomią ir smagią žaidimų aikštelę. Programos metu kiekvienas vaikas gaus namų darbų „Atrask daugiau“ rinkinį, kurio užduotis atliks namie, padedami tėvelių.

FIRST LEGO Discover lygos programa leidžia vykdyti užsiėmimus mažose grupelėse, nes rinkinyje yra medžiaga skirta 4 vaikams tačiau turi būti bent 1 LEGO STEAM Parko rinkinys, kuris yra reikalingas, kaip pradinis paketas užduotims atlikti.  FIRST LEGO Discover lygos paketą sudaro:

  • FIRST LEGO Discover lygos mokomoji medžiaga ir pamokų planai (anglų, lietuvių kalbomis)

  • FIRST LEGO Discover lygos rinkinys

  • FIRST LEGO Discover lygos „Atrask daugiau“ kaladėlės

  • Daugiau nei 25 veiklos su „Atrask daugiau“ kaladėlių rinkiniu

Mokymo priemonė FLL 2022/2023 Discover

LEGO Education ir ne pelno siekianti FIRST ką tik išleido visiškai naują FIRST LEGO programą, skirtą ugdyti STEAM kompetencijas priešmokyklinio akžiaus vaikams.
FIRST LEGO Lyga Discover pateikia tas pačias STEAM įkvėptas FIRST LEGO League idėjas vaikams nuo 4 iki 6 metų.

Rinkinys 2019 FIRST® LEGO® League Jr. Discover More Set

LEGO DUPLO kaladėlių rinkinys skirtas FIRST LEGO League Junior varžyboms. Šiame rinkinyje yra 12 skirtingų spalvų DUPLPO kaladėlių iš kurių galima surinkti 2 šešių kaladėlių komplektus varžybų ar smagių veiklų kartu su tėveliais užduotims atlikti (visa reikalinga informacija yra pateikta svetainėje www.fll.lt )

STEAM Parkas

Su STEAM Park vaikučiai patirs džiaugsmą tiriant, atrandant ir mokantis gamtos mokslų, inžinerijos, menu, matematikos ir technologijų.
STEAM Parko rinkinyje rasite mokytojo vadovą, kuriame pateiktos 8 pamokos ir patarimai kaip efektyviai perteikti reikiamą medžiagą.

Discover sezono medžiaga