Discover

FIRST LEGO Discover lyga​

FIRST® LEGO® Lygos šeima pasipildė nauju nariu. Discover siūlo žaismingą STEM pagrįstą ugdymą, skirtą 4–6 metų vaikams.

Programa įkvepia juos abejoti, stebėtis ir atrasti. Skatinkite jų natūralų smalsumą, plečiant žinias ir ugdant naujus mokymosi įpročius. Skatindami tyrinėti, padedame jiems sukurti tiltą tarp realaus pasaulio, STEAM įgūdžių, kalbos ir mokymosi.

FLL Mažiesiems

Kiekvienais metais FIRST LEGO Discover lyga siūlo naują ir idomų iššūkį, o 3-4 vaikų komandos gali naudotis ne tik išskirtiniu DUPLO rinkiniu, bet ir visa susijusia mokymo medžiaga lietuvių kalba. 2020-2021 m. sezono metu mažieji turės pastatyti pastatą, išspręsti iškylančias užduotis ir pasidžiaugti naujomis įgytomis žiniomis. Šių metų PLAYMAKERS sezonas yra pagrįstas sportu ir jo nauda sveikatai. Ikimokyklinio ugdymo grupės užduočių metu tyrinės juos supančias erdves ir spręs, kaip jas būtų galima pritaikyti, kad visi čia galėtų aktyviai ir smagiai praleisti laiką.  Jums nereikia jaudintis dėl COVID-19. DISCOVER galima naudoti tiek namie, tiek darželyje ir užduotys pilnai gali būti atliekamos nuotoliniu būdu. DISCOVER rinkinyje esantis priedas „Atrask daugiau“ (galima įsigyti papildomai), sukurtas specialiai tėvų ir vaikų namų užsiėmimams, kurie padeda vaikams ankstyvame amžiuje išmokti mokslo pagrindų.

Reikalingos priemonės

LEGO Education ir FIRST sukurta edukacinė programa remiasi natūraliu mažų vaikų smalsumu ir noru kurti. Kuriant vaikai gali ne tik išmokti svarbiausių gamtos mokslų ir matematikos pagrindų, bet ir tapti labiau pasitikintys savimi bei lavinti darbo komandoje įgūdžius. DUPLO užsiėmimų metu vaikai sužinos, kas yra pagreitis, ką reiškia atsitiktinių skaičių generavimas, taip pat žaismingai spręs realaus gyvenimo problemas, pavyzdžiui, kaip sukurti idomią ir smagią žaidimų aikštelę. Programos metu kiekvienas vaikas gaus namų darbų „Atrask daugiau“ rinkinį, kurio užduotis atliks namie, padedami tėvelių.

FIRST LEGO Discover lygos programa leidžia vykdyti užsiėmimus mažose grupelėse, nes rinkinyje yra medžiaga skirta 8 grupėms, tačiau turi būti bent 1 LEGO STEAM Parko rinkinys, kuris yra reikalingas, kaip pradinis paketas užduotims atlikti. FIRST LEGO Discover lygos paketą sudaro:

  • FIRST LEGO Discover lygos mokomoji medžiaga ir pamokų planai (anglų, lietuvių kalbomis)
  • Sulankstoma LEGO moneta kiekvienam vaikui
  • 8 FIRST LEGO Discover lygos rinkiniai
  • 32 FIRST LEGO Discover lygos „Atrask daugiau“ kaladėlės
  • Po vieną FIRST LEGO Discover lygos Inžinieriaus užrašų knygelę kiekvienam vaikui (anglų, lietuvių kalbomis)
  • FIRST LEGO Discover lygos Komandos susitikimų vadovas (anglų, lietuvių kalbomis)
  • COVID-19 higienos rekomendacijos.

Mokymo priemonė FLL 2020/2021 Discover

LEGO Education ir ne pelno siekianti FIRST ką tik išleido visiškai naują FIRST LEGO programą, skirtą ugdyti STEAM kompetencijas priešmokyklinio akžiaus vaikams.
FIRST LEGO League Jr. Discovery Edition pateikia tas pačias STEAM įkvėptas FIRST LEGO League idėjas vaikams nuo 4 iki 6 metų.

Rinkinys 2019 FIRST® LEGO® League Jr. Discover More Set

LEGO DUPLO kaladėlių rinkinys skirtas FIRST LEGO League Junior varžyboms. Šiame rinkinyje yra 12 skirtingų spalvų DUPLPO kaladėlių iš kurių galima surinkti 2 šešių kaladėlių komplektus varžybų ar smagių veiklų kartu su tėveliais užduotims atlikti (visa reikalinga informacija yra pateikta svetainėje www.fll.lt )

STEAM Parkas

Su STEAM Park vaikučiai patirs džiaugsmą tiriant, atrandant ir mokantis gamtos mokslų, inžinerijos, menu, matematikos ir technologijų.
STEAM Parko rinkinyje rasite mokytojo vadovą, kuriame pateiktos 8 pamokos ir patarimai kaip efektyviai perteikti reikiamą medžiagą.