Explore

FIRST LEGO EXPLORE lyga

FIRST® LEGO® Explore lyga – tai programa, skirta vaikams nuo 6 iki 10 metų, kurie yra smalsūs, domisi mokslu, technologijomis, inžinerija, menu ir matematika (STEAM).

Programa įkvepia juos kurti idėjas, spręsti problemas ir įveikti kliūtis, tuo pačiu leidžiant įgyti pasitikėjimo savimi naudojant technologijas. Dalyviai bendradarbiauja ir plėtoja būtinus komandinio darbo įgūdžius dinamiškame ir nuolat besikeičiančiame darbo pasaulyje.

FLL 6 - 10 metų grupė

PLAYMAKERS sezonas yra pagrįstas sportu ir su sportu susijusiomis idėjomis. Su FLL Explore tyrinėkite mus supantį pasaulį visose erdvėse, kuriose galime kartu žaisti, kurdami visiems prieinamas veiklas. Sezono metu mokiniai turi rasti būdų, kaip tuščią automobilių stovėjimo aikštelę ar tuščią žalią erdvę paversti žaidimų aikštele ir kaip galėtų atrodyti ateities žaidimų aikštelės.

Ar tu pasiruošęs? Jei taip, raskite sprendimus keliamoms problemoms, sukurkite robotus ir paruoškite plakatą, kaip Jums sekėsi programos metu, galbūt tai įkvėps kitus!

Nesijaudinkite dėl COVID-19 situacijos šalyje. Kad ir kaip susiklostytų situacija, varžybos vyks saugiai. Sekite naujienas!

Reikalingos priemonės

FIRST LEGO Explore skatina vaikų nuo 6 iki 10 metų amžiaus smalsumą ir nukreipia jų dėmesį į mokslo ir technologinių stebuklų atradimą. Ši programa turi realią mokslo koncepciją, kurią reikia ištirti atliekant mokslinius tyrimus, pasitelkiant komandinį darbą, konstrukcijas ir vaizduotę. Padedami trenerių, komandos naudoja LEGO kaladėles, kad sukonstruotų modelį, kuris judėtų, taipogi kuria “Parodyk man” plakatą, kuris iliustruoja jų kelionę.

Dalyvaujant FLL Explore, kartu su Explore rinkiniu, būtina naudoti LEGO WeDo rinkinį. 

Mokomasis rinkinys LEGO WeDo

„WeDo 2.0“ yra bevielio ryšio technologija; įmontuotas dokumentavimo įrankis kartu su vertinimo rubrikomis; dizaino biblioteka, kurioje gausu idėjų ir įkvėpimo kuriant projektų sprendimus; „Core Set“ yra programuojamas „SmartHub“, patobulinti varikliai ir jutikliai

Mokymo priemonė FLL 2020/ 2021 Explore rinkinys

Tarptautinio FIRST standarto STEM užduočių rinkinys 6-10 metų moksleiviams.