FIRST LEGO lyga EXPLORE

FIRST® LEGO® Explore lyga – tai programa, skirta vaikams nuo 6 iki 10 metų, kurie yra smalsūs, domisi mokslu, technologijomis, inžinerija, menu ir matematika (STEAM).

Programa įkvepia juos kurti idėjas, spręsti problemas ir įveikti kliūtis, tuo pačiu leidžiant įgyti pasitikėjimo savimi naudojant technologijas. Dalyviai bendradarbiauja ir plėtoja būtinus komandinio darbo įgūdžius dinamiškame ir nuolat besikeičiančiame darbo pasaulyje.

FLL 6 - 10 metų grupė

Tai laikas, kai reikia pasisemti energijos naujovėms. Nuo mašinų, kurios mus veža, iki maisto, kuris mus palaiko, iki belaidžių technologijų, kurios mus jungia, energija atlieka esminį vaidmenį, kad pasaulis veiktų. Per mūsų 2022–2023 m. robotikos sezoną FIRST® ENERGIZE℠, kurį pristato Qualcomm, mūsų komandos iš naujo įsivaizduos tvarios energijos ateitį ir skatins savo idėjas. Naujovės negali laukti.

Ar tu pasiruošęs? Jei taip, raskite sprendimus keliamoms problemoms, sukurkite robotus ir paruoškite plakatą, kaip Jums sekėsi programos metu, galbūt tai įkvėps kitus!

Reikalingos priemonės

FIRST LEGO Explore skatina vaikų nuo 6 iki 10 metų amžiaus smalsumą ir nukreipia jų dėmesį į mokslo ir technologinių stebuklų atradimą. Ši programa turi realią mokslo koncepciją, kurią reikia ištirti atliekant mokslinius tyrimus, pasitelkiant komandinį darbą, konstrukcijas ir vaizduotę. Padedami trenerių, komandos naudoja LEGO kaladėles, kad sukonstruotų modelį, kuris judėtų, taipogi kuria “Parodyk man” plakatą, kuris iliustruoja jų kelionę.

Dalyvaujant FLL Explore, kartu su Explore rinkiniu, būtina naudoti LEGO WeDo 2.0 arba SPIKE Essential rinkinį.

Mokomasis rinkinys LEGO WeDo 2.0

„WeDo 2.0“ yra bevielio ryšio technologija; įmontuotas dokumentavimo įrankis kartu su vertinimo rubrikomis; dizaino biblioteka, kurioje gausu idėjų ir įkvėpimo kuriant projektų sprendimus; „Core Set“ yra programuojamas „SmartHub“, patobulinti varikliai ir jutikliai

Mokymo priemonė FLL 2022/2023 Explore rinkinys

Tarptautinio FIRST standarto STEM užduočių rinkinys 6-10 metų moksleiviams.

LEGO® Education SPIKE Essential

LEGO® mokymosi sistemos dalis SPIKE Essential įtraukia mokinius į praktinį STEAM koncepcijų tyrimą ir prisideda prie raštingumo, matematikos ir socialinio bei emocinio vystymosi.

Explore sezono medžiaga