FIRST

VISU GREIČIU PIRMYN!

2021–2022 m. Sezono registracija jau yra atvira visoms FIRST® grupėms!

Projektinės, praktinės FIRST programos supažindina mokinius su inžinerija ir programavimu įtraukiančioje, įdomioje ir kūrybingoje klasės veikloje arba popamokinėje mokymosi aplinkoje, kurioje mokiniai bendradarbiauja, kad išspręstų kasmetinį robotikos iššūkį. Mūsų 1 – 10 klasių programos, kurias kasmet pasaulyje įveikia milijonai mokinių, mentorių, pedagogų, savanorių, rėmėjų ir absolventų iš 110 šalių, yra skirtos įkvėpti naujovėms ir padėti jauniems žmonėms kurti geresnę ateitį.

Transportas skatina mus judėti į priekį, daro įtaką viso pasaulio ekonomikai ir priartina mus prie viso pasaulio. Mūsų 2021–2022 metų robotikos sezone, Qualcomm pristatytame FIRST®FORWARD, mūsų komandos gali iš naujo įsivaizduoti kelią į priekį ir  sukurti transporto ateitį.

DISCOVER Lyga
(4-6 metų grupė)

FIRST® LEGO® Lygos šeima pasipildė nauju nariu. Discover siūlo žaismingą STEM pagrįstą ugdymą, skirtą 4–6 metų vaikams.
Plačiau

EXPLORE Lyga
(6-10 metų grupė)

FIRST® LEGO® Explore lyga – tai programa, skirta vaikams nuo 6 iki 10 metų, kurie yra smalsūs, domisi mokslu, technologijomis, inžinerija, menu ir matematika (STEAM).
Plačiau

CHALLENGE Lyga
(10-16 metų grupė)

FIRST® LEGO® Challenge lyga yra programa, skirta 10–16 metų jaunimui, leidžianti atrasti STEM linksmybes, tuo pačiu sprendžiant realias problemas, prasmingai ir žaismingai mokantis.
Plačiau