Paskelbta Pakomentuoti

II etapas ir nacionalinės varžybos

II etapas ir nacionalinės varžybos

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite Robotiados naujienas

Robotiada

Po I etapo, į nacionalines varžybas pateko 17 komandų – 7 Challenge ir 10 Explore komandų. Dėl įvairių priežasčių I etape nedalyvavusioms ar į kitą etapą nepakliuvusioms komandoms yra organizuojamas II etapas. Jame dalyvauja ir tolimesnę informaciją gaus tik užsiregistravusios komandos. Registracijos nuoroda – https://forms.office.com/r/76z7ceWMii

Registracijų anketų laukiame iki sausio 28 dienos. Antro etapo darbų vertinimas vyks vasario 21 -25 dienomis, todėl iki tol turės būti sukelti darbai. Nesurinkus pakankamai komandų II etapo organizavimui, toliau varžysis tik I etapo metu į nacionalinį renginį patekusios komandos.

II etape komandų vertinimas vyks tik Remote Event platformoje ir komandos su teisėjais nesusitiks, todėl bus vertinama tik pateikta informacija. Į projektų pristatymus įkelkite vaizdo įrašus.

Nacionalinės varžybos planuojamos kovo 25 dieną, Panevėžyje. Jei nebus paskelbti draudimai renginiams, jos vyks kontaktiniu būdu pagal visas tą dieną galiosiančias taisykles. Jei bus uždraustas renginių organizavimas, varžybos vyks nuotoliniu būdu. 


Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *