Paskelbta Komentarų: 1

Kaip vyks 2020/2021m. FLL?

Kaip vyks 2020/2021m. FLL?

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite Robotiados naujienas

Robotiada

Dalinamės FIRST LEGO Lygos laišku dėl varžybų vykimo formos:

Gerbiama FIRST® bendruomenė,

Jūs jau žinote, kad FIRST yra daugiau nei organizacija – tai šeima, judėjimas, dalyvių, savanorių ir rėmėjų kultūra. Kasmet mūsų programose dalyvauja daugiau nei milijonas žmonių visame pasaulyje, įskaitant beveik 700 000 jaunų žmonių, kurie per FIRST® randa vietą, kur gali priklausyti. FIRST® dalyviai užmezga visą gyvenimą trunkančią draugystę ir įgyja patirties, kurios jiems reikia norint būti sėkmingiems, nesvarbu, kokiu keliu eitų baigus vidurinę mokyklą.

Štai kodėl šiais neramiais laikais kaip niekad svarbu pristatyti visą gyvenimą keičiančią FIRST® patirtį jauniems žmonėms visame pasaulyje. Kai mokyklos bando rasti būdą, kaip toliau vesti pamokas, mes suprantame, kad Jūs norite daugiau aiškumo dėl 2020/2021 m. sezono. Kaip organizacija, mokanti jaunus žmones spręsti problemas ir diegti naujoves, darome tą patį, kad užtikrintume, jog vykdome savo misiją ir suteikiame galimybę mūsų bendruomenei toliau dalyvauti FIRST® veiklose ateinančiais sunkiais metais.

Nuotoliniai FIRST® LEGO® lygos renginiai

Mes daug dirbome ieškodami 2020/2021 metų sezono organizavimo sprendimo ir norėtume pasidalinti su Jumis dabartiniais planais. Regionams, kuriuos ir toliau varžo COVID-19 ir kuriems reikia išlaikyti socialinius atstumus, mes planuojame pasiūlyti galimybe FLL varžybose dalyvauti nuotoliniu būdu. Nors mūsų tikslas yra kuo labiau priartinti patirtį prie tradicinio dalyvavimo FIRST® renginiuose, visas įmanomas veiklas perkelsime į nuotolinę aplinką.

Norėdami padėti pereiti prie nuotolinio dalyvavimo, kuriame FIRST nuotolinę aplinką, kad komandos ir savanoriai išbandytų galimybes, įskaitant:

  • Nuotolinis sukurto roboto demonstravimas ir vertinimas
  • Apdovanojimai, vertinimai ir atsiliepimai
  • Vaizdo konferencijos teisėjams

Prieš dalyvaudami renginiuose, komandos susitiks mažose grupėse, kad pastatytų savo robotą ir dirbtų su savo projektais ir pasirengtų varžyboms. Mes primygtinai raginame laikytis socialinių atstumų nurodymų, kuriuos yra nustačiusi vietos valdžia.

Pavyzdys, kaip turės būti sistemoje pateikiamos nuotraukos

Komandos turi užsiregistruoti pas savo vietinius varžybų organizatorius, o organizatoriai pateiks dalyvavimo instrukcijas ir registraciją į nuotolinę aplinką.

Robotiada rekomenduoja registruotis jau dabar ir vos tik gausime tolimesnę informaciją suteiksime Jums prieigą prie nuotolinės aplinkos, kurioje vyks varžybos. Registraciją rasite čia.

Dažnai užduodami klausimai

Kaip pateikti nuotoliniu būdu roboto veikimą FLL varžybose?

FLL Challenge metu komandos pateiks 3 vaizdo įrašus 2.5 minutės trukmės, kuriuose bus įrašyti robotų raundai, su laiko žymomis įrodančiomis, kad filmuota tą pačią dieną. Komanda turi pasirūpinti, kad būtų asmuo, kuris pažymėtų įrašymo pradžios ir pabaigos laiką. Daugiau patarimų, kaip tai padaryti, bus pateikta artimiausiomis savaitėmis.

Kaip užsiregistruoti į FLL varžybas?

Komandos turi registruotis pas savo vietinius organizatorius (Lietuvoje – Robotiados asociacija), o organizatorius pateiks tolimesnius nurodymus.

Ar FIRST® vis tiek reikia savanorių nuotoliniams renginiams?

Taip! Savanoriai ir toliau vertina FIRST® pasisekimą. Savanoriai reikalingi apdovanojimų skyrimui peržiūrėjus robotų vaizdo įrašus Challenge lygoje ir už projektus Explore lygoje.

Kaip mes užtikrinsime jaunimo apsaugą FIRST nuotolinėje aplinkoje?

Jaunimo apsauga yra itin svarbi sritis. Mes dirbame su keliais ekspertais, įskaitant ir LEGO grupės partnerius, kad mūsų veikla ir įrankiai būtų saugūs visiems asmenims, įskaitant komandas. Be to, treneriai bus atsakingi už bendravimą savo komandos vardu ir darbą su nuotoline aplinka. Nepilnamečiai nekurs profilių ir nenaudos šios programos.

FIRST® komanda

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

1 komentaras apie “Kaip vyks 2020/2021m. FLL?

  1. Sveiki, esu Neringa Misevičiūtė dirbu VŠĮ Robotikos akademijoje esu Šiaurės Lietuvos regono vadovė.
    2020-02-28 turėjo įvykti FLL 2020 regoninės varžybos Pasvalyje tačiau jas teko organizuoti nuotololiniu būdiu.
    Galėčiau prisidėti ir šiais metais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *