Komanda

Robotiados komanda

El. paštas: Neringa@robotiada.org

Edmundas Žvirblis

Direktorius

El. paštas: Edmundas@robotiada.org
Tel.: +370 6 8655422​

Saulius Vasiliauskas

ryšiai su partneriais ir remėjais

El. paštas: Saulius@robotiada.org
Tel.: +370 699 52415

Rimantas Burnickis

Ambasadorius FLL LT

El. paštas: Rimantas@robotiada.org
Tel.: +370 698 36895

Algirdas Augustaitis

AMBASADORIUS FLL LT

El. paštas: lituanicax@gmail.com
Tel.: +370 614 04334

Albertas Juškauskas

Ambasadorius FLL LT KAUNO REGIONAS

El. paštas: alberjuska@gmail.com
Tel.: +370 687 20 321

Leonas Šimkus

AMBASADORIUS FLL Lietuvos vakarų regionas

El. paštas: leonas.simkus@gmail.com
Tel.: +370 650 26 341

Neringa Misevičiūtė

AMBASADORIUS FLL EXPLORE LYGA

El. paštas: n.miseviciute@gmail.com
Tel.: +370 659 10 623

Sergejus Neifachas

AMBASADORIUS FLL DISCOVER LYGA

El. paštas: Sergejus@robotiada.org

Leonas Kleniauskas

AMBASADORIUS FLL DISCOVER LYGA

El. paštas: Leonas.K@robotiada.org