Pasiruoškite paleidimui!

Pasiruoškite paleidimui: STEAM tyrimų serija

Bendradarbiaujant su NASA ir misija „Artemis I“

STEAM mokymasis pasiekė naujas aukštumas! LEGO® Education susivienija su NASA ir Artemis I (liet. Artemidė I) komanda, kad moksleiviai ir mokytojai galėtų sudalyvauti STEAM mokymosi serijoje, kuri tiesiogine to žodžio prasme – už šio pasaulio ribų. Pasiruoškite paleidimui – tai Artemis I misijos į Mėnulį technologijų, STEAM koncepcijų ir karjeros galimybių tyrimas. Prisijunkite prie visiškai naujos ir unikalios LEGO® kosmoso komandos ir jų Artemis I komandos kolegų, norėdami patirti 10 savaičių interaktyvaus skaitmeninio mokymosi nuotykį. Kiekvienos misijos metu mokiniai atsidurs NASA inžinierių, mokslininkų ir, žinoma, astronautų vietoje. Per atviras pamokas mokiniai įgis praktinių įgūdžių ir išspręs panašias problemas, su kuriomis susiduria Artemis I komanda.

STEAM praktika
Remiantis STEAM praktika ir standartais, pamokos suplanuotos taip, kad kiekvienas mokinys galėtų:

– Užduoti klausimus ir apibrėžti problemas
– Suplanuoti ir atlikti tyrimus
– Kurti ir panaudoti modelius
– Susipažinti su dizaino apribojimais
– Įvertinti konkuruojantį dizaino sprendimą
– Pakartotinai išbandyti ir pakeisti dizainą
– Rasti tinkamiausius sprendimus
– Tyrinėti priežasties ir pasekmės ryšį
– Ištirti sistemas ir sistemų modelius
– Suprasti struktūrą ir funkciją
…ir dar daugiau!

Susipažinkite su LEGO® kosmoso komanda!

Keitė
Keitė: Vadovaujanti pilotė

Kate prisijungė prie LEGO® kosmoso komandos 2020 m. Ji mėgsta važinėti motociklu po šalį, lankydama mokyklas ir kalbėdama apie STEAM mokymąsi. Kate taip pat nori atidaryti suši ir karaokės restoraną „Tunes and Tuna“ pavadinimu.
kitas: kailas – misijos specialistas
Kailas
Kailas – Misijos specialistas

Kailas prisijungė prie LEGO® kosmoso komandos 2020 m. Jis visada ieško mokymosi galimybių ir dažnai prašo kitų įgulos narių išmokyti jį apie savo vaidmenis. Kailas taip pat yra pagrindinis daininkas Taylor Swift fanų grupėje „Tay-Tay Tones“.
KITA: Marija – Skrydžio direktorė
Marija
Marija: Skrydžio direktorė

Marija prisijungė prie LEGO® kosmoso komandos 2020 m. Ji moko kompiuterinio programavimo vargingesnėse bendruomenėse. Būdama septynerių Marija pradėjo šokti ir vadovavo savo šokių būriui “Bricks and Beats” .
Kitas: Danielis – Programų vadovas
Danielis
Danielis – Programų vadovas

Danielis prisijungė prie LEGO® kosmoso komandos 2020 m. Jam patinka mąstyti ir taisyti dalykus, ypač senus stereofoninius įrenginius ir garsiakalbius. Netaisydamas garsiakalbių, jis jungiasi prie jų ir groja gitara.
Kita: Averi: Inžinierė
Averi
Averi: Inžinierė

Avery prisijungė prie LEGO® kosmoso komandos 2020 m. Ji pradėjo mergaičių kosmoso inžinerijos stovyklą, norėdama pasidalyti savo aistra ir žiniomis. Averi taip pat treniruojasi pasaulio stipriausių moterų konkursui.
Kitas: Zachas – žemės sistemų technikas
Zachas
Zachas: Žemės sistemų technikas

Zachas prisijungė prie LEGO® kosmoso komandos 2020 m. Jis savanoriauja kaip mokslo mugės teisėjas visoje šalyje. Atostogų dieną galite jį rasti paplūdimyje, gaudantį didžiausią bangą.
Kitas: LEo – saugos pareigūnas
Leo
Leo: Saugos pareigūnas

Leo prisijungė prie LEGO® kosmoso komandos 2020 m. Jis savanoriškai atlieka saugumo patikrinimus ne pelno siekiančioms organizacijoms, kurios stato namus vargstančioms šeimoms. Leo taip pat yra ekstremalus snieglentininkas.
Kitas: Sofija – Mokslininkė
Sofija
Sofija – Mokslininkė

Sofija prisijungė prie LEGO® kosmoso komandos 2020 m. Ji veda nemokamas paskaitas vietiniame planetariume, norėdama vaikus sužavėti mokslu ir kosmosu. Sofija mėgsta sugalvoti naujus maisto gaminimo receptus ir yra barbekiu meistrė.
Kitas: Keitė – Vadovaujanti pilotė
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Mokytojo resursai

Atsisiuntimai

Mokytojo išteklių vadovas

Vadovas mokytojui, pristatantis kurso eigą, resursus ir temas. Vadovas išverstas į lietuvių kalbą.

Inžinieriaus užrašai

Inžinieriaus užraįai yra vieta mokiniui konspektuoti medžiagą ir eskizuoti savo kūrinius. Inžinieriaus užrašai yra išversti į lietuvių kalbą.

LEGO® kosmoso komandos kortelės

LEGO® kosmoso komandos kortelės pristato misijos dalyvius ir supažindina su jų pomėgiais. Komandos prisistatymai yra lietuvių kalba

Jau yra mokymo medžiaga lietuvių kalba! Norėdami pirmieji gauti medžiagą užsiregistruokite – https://forms.office.com/r/v2ixV4MDur

gavus sekantį modulį, senesnę informaciją talpinsime čia!