Varžybos

FLL varžybos

Susivienijus organizacijai FIRST® (For Inspiration and Recognition of Science and Technology) ir LEGO grupei sukurta tvirta programa, skirta sudominti jaunus žmones mokslu, technologijomis, mokyti jas taikyti, ir tobulinti gyvenimiškus įgūdžius. Skirtingose varžybų rungtyse dalyvauja vaikai nuo 6 iki 18 metų, o komandą sudaro nuo 2 iki 10 vaikų ir treneris. Pasaulyje į FLL varžybas susirenka daugiau nei 400 000 dalyvių iš viso pasaulio. Viena iš labiausiai paplitusių programų FLL (First LEGO League) kuri jau daugiau nei 10 metų sėkmingai vykdoma Lietuvoje.

SUMO

Mažas – nereiškia, kad silpnas. Šiose kovose vikriausias ir greičiausias pasieks pergalę, o silpnesnysis pažers detalių krūvą. Greitis, prisitaikymas prie aplinkos, išmanūs jutikliai – visa tai lemia pergalės skonį. Ateikite palaikyti šių mažų robotukų ir jų konstruotojų ir būsite įkvėpti patys sukurti savo Sumo robotą.

Linijos sekimas

Įrodyk, kad tavo kurtas robotas gali būti greitas ir savarankiškas kaip Tesla automobilis! Manote, kad sekti liniją yra paprasta? Ateikite ir išmėginkite savo jėgas tikslių ir greitų robotų konstravimo rungtyje. Šias varžybas stebėti taip pat be galo įdomu. Išvaizda dar ne viskas – mažas lenktyninis robotukas gali aplenkti iš pažiūros didelį ir subalansuotą robotą.

Folkrace

Esate ralio gerbėjai? Mėgstate greitį? Tuomet jums patiks Folkrace varžybos! Čia autonominiai robotai kaip autonominiai automobiliai savarankiškai varžosi trasoje apie kurią jų programuotojai iš anksto nieko nežino. Kliūtys, nežinomybė ir greitis – tik įveikus šiuos iššūkius, paaiškės folkrace nugalėtojai!